Ochotnicza Straż Pożarna w Zielonce jako stowarzyszenie prowadzi działalność gospodarczą, dochód w całości przekazywany jest na działalność statutową.

W swojej ofercie posiadamy:

• autokar turystyczny,
  • wynajem sali konferencyjnej na 50 osób wraz z zapleczem i pełnym serwisem kuchennym
  • wynajem pomieszczeń pod różną działalność.

Oferujemy również wszelkiego rodzaju zabezpieczenia:

• przeciwpożarowe, medyczne imprez masowych tj. koncerty, festyny, imprezy sportowe.

W tej dziedzinie posiadamy duże doświadczenie, między innymi zabezpieczaliśmy mecze Polonii Warszawa w trakcie rozgrywek w Ekstraklasie, mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz różnego rodzaju imprezy na Stadionie Narodowym.

W zakresie pierwszej pomocy między innymi organizowaliśmy szkolenia dla urzędników Starostwa Powiatowego w Wołominie oraz pracowników Kancelarii Sejmu RP.

Strażacy podejmujący działania ratowniczo-gaśnicze muszą być przygotowani na wszystko, więc co za tym idzie jesteśmy w stanie podjąć również każde inne wyzwanie w obszarze prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do współpracy.

OFERTA